Naši malou rodinnou stáj najdete v překrásné krajině velkopopovického přírodního parku na Praze východ, pouhých 20 minut jízdy autem z centra Prahy.  

Naši koně si užívají každý den na krásných, rozlehlých, zelených pastvinách a krmení v otevřené stáji zámeckého hřebčína. Naší zásadou je přirozené jezdectví jak pro jezdce tak koně. Máme vlastní BIO seno v režimu certifikovaného ekologického zemědělství a nově také vlastní BIO oves.

Pro drezůrní výcvik je tu osvětlená venkovní jízdárna 20 x 40 m s pískovým povrchem, osvětlená kruhovka (průměr 20 m) nebo krytá hala s geotextilií. Pro členy našeho klubu jsme v roce 2014 vybudovali klubovnu a nové zázemí sedlovny. Novinkou je naše KAVÁRNA pro koně, která má mezi koňáky velký úspěch, ale chystáme se i na kavárnu pro naše klienty. Těšte se :-)

Přijímáme rezervace na nové stylové boxové ustájení. Ojedinělá velikost boxů až 7,5 x 3 m jistě uspokojí i náročné klienty, stále si zachováváme rodinnou atmosféru a osobní přístup. Solárium, sprcha, sedlovna i klubovna jsou u nás samozřejmostí.

Budete-li mít zájem o výcvik na našich kobylkách, přípravu ZZJV a budete-li se chtít stát členem našeho jezdeckého klubu, napište nám, bude nám potěšením přivítat vás tu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.